Firma Delta, od 1990 roku zajmuje się produkcją podzespołów ze sklejki i gotowych krzeseł i stołów. Szeroki dostęp do surowca oraz rozbudowana sieć lokalnych partnerów branżowych pozwala realizować najbardziej wymagających zamówień.

Firma specjalizuje się w produkcji mebli w stylu skandynawskim. Oznacza to nie tylko design ale także wysoką jakość wykonania mebli.

Więcej szczegółów na stronie www.deltachairs.com. Ceny mebli w naszych sklepach są takie same jak w sklepie internetowym deltachairs.com :-)

Krzesła dostarczane są w całości, stół należy skręcić, ale jest to bardzo proste! Oferujemy opcję dostawy ze skręceniem stołu.

Czas oczekiwania na zamówienie do 4-6 tygodni.


Krzesła

Siedzisko i oparcie krzeseł tworzą jeden element wykonany z naturalnej sklejki bukowej i laminatu firmy Egger gr. 10,5 mm (model Luka W). Może on być uzupełniony o nakładkę tapicerowaną o grubości 10mm (model Luka Soft W i Grim - tapicerowany również tył krzesła). Nogi krzesła wyprodukowane z naturalnego drewna bukowego lub dębowego, pokryte lakierem półmatowym lub białą emalią.

Wybrane wzory krzeseł poniżej.

 

Krzesła z metalową ramą

Siedzisko i oparcie krzesła tworzą jeden element wykonany z naturalnej sklejki bukowej o grubości 10,5 mm. Ta część krzesła dostępna w różnych innych wybarwieniach: buk naturalny, orzech, wenge i kolory RAL na życzenie klienta (zestaw od 4 krzeseł). Rama wykonana z rur stalowych (D 16 mm, grubość ścianki 2 mm) i ocynkowana. Rama jest spawana, co zapewnia trwałość i stabilność konstrukcji krzesła. Ponadto, rama może być pokryta farbą.

Stoły i stoliki kawowe

Blaty stołów mają grubość 25 mm i są wykonane ze sklejki bukowej i laminatu firmy Egger. Nogi stołu są dębowe lub bukowe. Laminat firmy EGGER. Grubość laminatu 0,8 mm, odporny na ścieranie i wilgoć. Spełnia normy ISO 9001:2008.  Wybrane modele stołów poniżej.