W sklepach Home Gallery oferujemy bardzo szeroką ofertę litewskich mebli Optimata. Większość kolekcji mebli zaprojektowana jest w stylu Art Deco. Szczególnie polecamy również rozkładane stoły, które z małego stolika kawowego mogą się przekształcić w duży stół jadalny. 

Do produkcji mebli używane jest najwyższej klasy, starannie dobrane, mocne i ładne drewno brzozowe (bez sęków). Meble są wykonywane z naturalnej brzozy, wykończenie zaś może mieć wspaniały, pięknie lśniący kolor wiśni, drzewa orzechowego, ciemnego lub jasnego dębu, podkreślający naturalne piękno drewna. Meble są pokrywane nawet siedmioma warstwami: bejcy, powłoki gruntowej, lakieru. Wszystkie one chronią drewno i uwydatniają jego naturalne piękno. Kolekcja obfituje w różnego rodzaju elementy i dodatki, wykonywane z błyszczącego chromu i postarzanego aluminium.

Czas oczekiwania na zamówienie do 4-6 tygodni.


NAGŁÓWEK 1

Minimalistyczny design, wysoka jakość i przystępne ceny. To wyróżnia nowe meble, zaprezentowane w tym roku przez Optimatę. Podoba Ci się nowoczesny styl, zgdabne i funkcjonalne meble? To właśnie mają nowe kolekcje Optimaty. Przykładowe zestawy poniżej:

 

Funkcjonalność stołów polega na tym, że nieduży stolik kawowy można przekształcić w wygodny stół jadalny dzięki urządzeniu ze stali stopowej (windy), produkowanej przez "ILSE" vierhaus Group, Niemcy. 

Wybrana oferta stolików. Więcej informacji w sklepach Home Gallery.

Obejrzyj film pokazujący funkcjonalności i sposób rozłożenia przykładowego stołu:

FILM stół 302 SB

FILM stół 312 SJ

 
 
 
 

W przygotowaniu